INTERNET PLUS – prezentacja Firmy

KIM JESTEŚMY?

Firma INTERNET PLUS powstała w maju 1999 roku w wyniku ambicji młodych, wykształconych ludzi. Jako wszechstronna i otwarta na wszelkie płaszczyzny rozwoju marketingowego Agencja Interaktywna służymy pomocą w kreowaniu wizerunku Firm, nasze usługi kompleksowo zaspokajają potrzeby internetowe: od działań mających na celu sprecyzowanie oczekiwań Klienta, zakup domeny, opracowanie wstępnych projektów graficznych, wykonanie i wdrożenie projektu internetowego poprzez działania mające na celu wypromowanie serwisu, stałą opiekę i pomoc techniczną. Dbamy o spójność graficzną materiałów naszych Klientów.

Naszą mocną stroną są zaawansowane serwisy z dynamicznie generowaną treścią, serwisy informacyjne jak również sklepy, oraz każde inne zdefiniowane przez Klienta. Posiadamy własne studio graficzne wyposażone w najnowsze narzędzia do tworzenia profesjonalnych serwisów www, dla Państwa dyspozycji oddajemy nasze bogate doświadczenie zawodowe.

Stworzone przez nas witryny są szybkie i niezawodne w działaniu. Projekty są testowane i udoskonalane we współpracy z Klientem na każdym etapie prac. Jednocześnie dzięki optymalizacji kodu i elementów graficznych nie muszą Państwo wybierać między estetyką a szybkością i funkcjonalnością. Stała opieka nad serwisem jest dodatkową zaletą naszych usług.


Rafał Pośpiech – właściciel

DLACZEGO MY?

  • Działamy na rynku od 1999 roku i stale się rozwijamy
  • Posiadamy bogate portfolio, ogromną ilość zrealizowanych projektów
  • Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzamy w wyborze rozwiązań
  • Działamy kompleksowo, w zgodzie z obowiązującymi standardami
  • Ponad 80% naszych Klientów to Klienci z polecenia – za co serdecznie DZIĘKUJEMY!

NASZE MOTTO

Naszą ambicją jako firmy internetowej, jest świadczenie najwyższej jakości usług internetowych. Uważamy, że tajemnica sukcesu tkwi nie tylko w zaangażowaniu i dobrej usłudze, ale przede wszystkim w udanej i owocnej współpracy z solidnym Partnerem. Za główny cel stawiamy sobie zadowolenie każdego człowieka podejmującego z nami współpracę, który postanowi nam zaufać i dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kontynuując proces poszukiwania nowych rozwiązań chcemy Państwu udostępnić możliwość skorzystania z naszej oferty. Naszą propozycję kierujemy do wszystkich firm i instytucji – zarówno tych którzy tworzą pierwszą swoją stronę, jak i tych którzy ją już posiadają, chcą ją zaktualizować, unowocześnić lub zmienić. Posiadamy zasoby oraz motywację, by wykonać dla Państwa nawet najbardziej skomplikowane projekty. Cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, by Internet Plus spełniał oczekiwania i skutecznie reagował na nowe potrzeby Klientów. Jesteśmy przekonani, że współpraca firm o wysokiej kulturze przedsiębiorczości pomoże wzmocnić pozytywny wizerunek i markę na rynku.