Listopad / Grudzień – nowoczesne strony internetowe

W internecie tak jak na wybiegu zmieniają się trendy. Ale nie chodzi o to, aby co sezon zmieniać szatę graficzną. Dobrze zaprojektowana strona internetowa starczy na pewno na dłużej. Oczywiście warto po pewnym czasie trochę odświeżyć jej aspekt wizualny. Możemy użyć np. nieszablonowych czcionek lub zaprezentować treści strony za pomocą pokazu slajdów. Pamiętaj, że potencjalni klienci przede wszystkim zwrócą uwagę właśnie na wygląd.

Wykonując projekt strony internetowej stosujemy nowoczesne technologie opisywania stron, zarządzania danymi, przetwarzania grafiki, które dają dokumentom internetowym strukturę otwartą i dynamiczną. Łatwość modyfikacji, prezentacji czy eksportu danych jest dzisiaj wizytówką nowoczesnych stron www.

nowoczesne strony

Październik – profesjonalne logo

W konkurencyjnym świecie biznesu wizerunek firmy ma ogromne znaczenie. Logo, które jest odzwierciedleniem tego wizerunku jest umieszczane wszędzie – na stronie internetowej, wizytówkach, ulotkach, banerach, na Facebooku. Charakter logo powinien oddawać specyfikę konkretnej branży i marki. Obraz ma siłę, przekazuje treści, wzbudza emocje. W dzisiejszym świecie ludzie rozpoznają i wiążą się z obrazami o wiele szybciej niż z tekstem. Z tego powodu, za każdym razem, gdy nazwa firmy, produktu czy usługi jest gdziekolwiek wymieniana, powinno temu towarzyszyć związane z nią logo.

111

Wrzesień – oferta Kaspersky dla Szkół

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego warto zadbać o aktualną licencję KASPERSKY. Specjalnie dla szkolnych pracowni oraz administracji przygotowaliśmy korzystne oferty cenowe.

W ramach licencji można zakupić program do ochrony danych na stacjach roboczych Kaspersky Work Space Security 100-Workstation – PAKIET do ochrony maksymalnie 100 stacji roboczych w szkolnej pracowni lub administracji szkolnej oraz program do ochrony danych na serwerze plików Kaspersky Security for File Server.

Zakupu można dokonać bezpośrednio na naszej stronie www po wejściu w zakładkę „Dystrybucja oprogramowania” – „Antywirus KASPERSKY”.

baner_wrzesien_promocja

Sierpień – Multi Device Kaspersky

Niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz, grozi ci infekcja szkodliwym oprogramowaniem, cyberprzestępczość i wyłudzenie informacji. Z tego powodu bardzo ważne jest zapewnienie ochrony przed zagrożeniami internetowymi dla wszystkich połączonych urządzeń i zapisanych na nich danych osobistych.

Kaspersky Internet Security MULTI DEVICE to proste w obsłudze, wieloplatformowe rozwiązanie zabezpieczeń oparte na jednej licencji, które chroni dowolną kombinację komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z systemem Android, zapewniając bezpieczeństwo wszystkich zarejestrowanych urządzeń, ochronę ich w czasie rzeczywistym oraz ochronę przed kradzieżą danych.

Bez nazwy

Lipiec – wycieczki wirtualne

Wirtualna wycieczka to najefektywniejsza forma prezentacji wizualnej Twojej Firmy!

Klienci Państwa firmy mogą zapoznać się z wyglądem prezentowanych pomieszczeń nie wychodząc z domu. Profesjonalne zdjęcia panoramiczne umożliwiają podróż po wszystkich pomieszczeniach danego obiektu, tworząc wrażenie realnego przebywania w danym miejscu, pozwala użytkownikowi na oglądanie w pełnym zakresie 360° a także obrazu góry i dołu.

10501897_753147028062610_4943500031890477412_n

Czerwiec – poligrafia

Materiały poligraficzne stanowią bardzo ważne narzędzie marketingowe w każdej firmie. Tworząc jakiekolwiek materiały poligraficzne zwracamy szczególną uwagę na profesjonalne i spójne ich opracowanie, tak aby pozytywnie wpływały na wizerunek całej firmy. Od wizytówek, poprzez katalogi, foldery, plakaty, teczki, ulotki, papier firmowy, opakowania aż do strony internetowej, w każdym przypadku w projekcie powinny znaleźć się elementy nawiązujące do siebie i pokazujące odbiorcy, że jest to całość.

10629264_796985290345450_6638276189149675654_o

Maj – katalogi issuu

Październik stał się miesiącem nowoczesnej platformy służącej do umieszczania i przeglądania rożnego rodzaju folderów i dokumentów. Aby ułatwić Państwu szybkie i łatwe dotarcie do Klientów proponowaliśmy wykonanie indywidualnego projektu Katalogu Elektronicznego, który mogli Państwo rozsyłać w postaci linku.

Więcej szczegółów znajdziesz klikając tu: KATALOGI ELEKTRONICZNE

issuu

Marzec / Kwiecień – wiosenne porządki

Wiosenne porządki w pełni. Warto więc pomyśleć o zrewitalizowaniu swojej strony internetowej pod względem zarówno wizualnym jak i funkcjonalnym. Może właśnie przyszedł czas na użycie jakiś nowych rozwiązań graficznych np. nieszablonowych czcionek lub pokazu slajdów. Musimy pamiętać, że Klienci przede wszystkim zwracają uwagę właśnie na wygląd strony.

Dla Twojej wygody oferujemy strony internetowe, które posiadają łatwy w obsłudze panel administracyjny do samodzielnego edytowania treści. Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, zdjęć, filmów, a nawet całych podstron i działów odbywa się przez kilka intuicyjnych kliknięć.

Warto również pomyśleć o świeżej stronie z tzw. układem responsywnym. Strony wykonane w takiej technice automatycznie dostosowują się do rozmiaru ekranu tabletów, czy smartphone, zapewniając prawidłowy wygląd i działanie witryny, bez względu na rozmiar ekranu urządzenia mobilnego.

domena_new

Luty – certyfikaty SSL

Czy jesteś wiarygodny, a Twoja strona lub sklep internetowy jest odpowiednio zabezpieczony? W dzisiejszych czasach certyfikaty SSL są właściwie koniecznością dla stron, na których użytkownicy przesyłają poufne dane i informacje. Zabezpiecz własną witrynę korzystając z profesjonalnej usługi Certyfikatów SSL, które pozwolą Ci zwiększyć bezpieczeństwo oraz zbudować zaufanie do Twojej firmy.

domena_new

Styczeń – domenowy szał

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem? Zacznij od wyboru domeny, czyli adresu Twojej strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze chwytliwej nazwy domeny, tak aby Klienci z łatwością wpisali ją w przeglądarkę i co ważne zapamiętali. Zapraszamy do skorzystania z noworocznej promocji! Zarejestruj dowolną domenę już od 1 zł.

domena_new