Marzysz o wyjeździe i planujesz podróż. Szukasz odpowiedniego hotelu i atrakcji, które przyciągną Twoją uwagę. Przeglądasz oferty spa i muzeów. Na wielu stronach internetowych znajdujesz propozycje obejrzenia obiektu, więc wybierasz się na wycieczkę. Wirtualną.

Coraz więcej miejsc przygotowuje interaktywne prezentacje panoramiczne hoteli, restauracji, gabinetów kosmetycznych, siedzib firm, budynków, obiektów sportowych itp., które to pozwalają na zapoznanie się z wybranym miejscem w sieci. Jest to coraz bardziej popularna forma promocji firmy. Dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości?
Bo klienci chętniej wybierają miejsca, które znają, choćby wirtualnie.
Możliwość obejrzenia lokalu, zabytku, siedziby firmy pozwala zapoznać się z miejscem jeszcze przed wybraniem interesującej nas usługi, a zamieszczenie na stronie wirtualnej wycieczki podnosi prestiż firmy.
Warto podkreślić, że wykonanie takiego internetowego spaceru poprzedza wykonanie sesji zdjęciowej przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcia, które w jej trakcie powstaną, można z powodzeniem wykorzystać w innych materiałach promocyjnych.
Prezentację można uzupełnić komentarzem lektora, który podkreśli największe atuty miejsca.

Wiosna i lato to doskonały czas na przygotowanie wirtualnej wycieczki: długie dni, piękne słońce, bujna zieleń z pewnością pomogą w odpowiedniej oprawie sesji. Dlatego też nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przygotować profesjonalną wirtualną wycieczkę po Twojej firmie!

TUTAJ możesz zobaczyć nasze realizacje.