Jeśli Twoja domena została zakupiona w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK), to ważna informacja dla Ciebie.  Od dnia 15 czerwca 2015 roku NASK zaprzestaje rejestracji nowych adresów internetowych w domenie .pl oraz przygotowuje się do rezygnacji z bezpośredniej obsługi domen klientów, co może skutkować jej utratą. Najprościej rzecz ujmując Państwa domeny wraz z końcem opłaconego okresu abonamentowego przestaną być obsługiwane przez NASK – nie zostaną przedłużone.

Właściciele domen zostali zobowiązani do wyboru nowego rejestratora. Nie wybranie na czas nowego rejestratora skutkuje utratą domeny lub jej przejęciem prze inny podmiot.  W związku z tym, już dziś zapraszamy do współpracy z naszą istniejącą od 1999 roku firmą – Internet Plus.

Chętnie pomożemy w sprawdzeniu, przygotowaniu odpowiednich dokumentów i dokonaniu wszelkich formalności dotyczących przeniesienia obsługi Państwa domen.  Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 34.366 88 22 oraz 501 10 13 10, pod adresem e-mail: domeny@iplus.com.pl, lub napisz swoją domenę i numer telefonu w formularzu poniżej, a my skontatkujemy się z Państwem!

    Więcej informacji na temat samej procedury transferu domeny znajdą Państwo pod adresem: www.dns.pl/porozumienie/transfer.html

    domain-names