Internet to prawdziwe okno na świat, dające ogromne możliwości pracy, rozrywki, komunikacji. Jednak z byciem on-line i korzystaniem z komputera, tabletu czy smartfona wiąże się także wiele zagrożeń, których trzeba być świadomym, aby być bezpiecznym w sieci. Dlatego też pamiętaj o zainwestowaniu w oprogramowanie antywirusowe. My polecamy produkty firmy Kaspersky.

Skuteczny program antywirusowy nie tylko ochroni Twój komputer przed wirusami czy robakami, mogącymi poczynić spustoszenie na twardym dysku. Dodatkowo ustrzeże Cię przed oprogramowaniem szpiegującym, mogącym bez Twojej wiedzy przekazać Twoje dane osobowe, a nawet dostęp do konta bankowego czy numer karty kredytowej. Firewall natomiast zapewni ochronę sieci LAN w Twoim domu lub firmie.

Blokada oprogramowania adware sprawi, że nie będziesz musiał oglądać banerów reklamowych, atakujących nas na wielu stronach. Uzupełnieniem ochrony jest moduł kontroli rodzicielskiej i filtr antyspamowy poczty elektronicznej.

Aby baza wirusów była stale aktualizowana, programy firmy Kaspersky automatycznie pobierają najnowsze dane. KIS posiada też narzędzie do tworzenia dysku ratunkowego, a specjalny mechanizm autoochrony zabezpiecza aplikację przed wyłączeniem programu przez złośliwe oprogramowanie.

Wszystkie te elementy sprawiają, że Kaspersky Anti-Virus jest jednym z najlepszych programów chroniących sprzęt komputerowy w domu i firmie. Wysoka skuteczność aplikacji pozwoli Ci na spokojne i bezpieczne korzystanie z wszystkich możliwości Internetu.

Aby zakupić licencję na oprogramowanie firmy Kaspersky, skontaktuj się z naszym biurem — pomożemy Ci dobrać pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.
Więcej informacji na temat ochrony antywirusowej znajdą Państwo pod adresem:
https://www.iplus.com.pl/oferta/oprogramowania-antywirusowe/

 

grafika 600x600