Opis projektu

Drodzy Państwo, dziś przedstawiamy wykonany przez nas kolejny projekt strony dla firmy Ferox Energy Systems z Katowic, działającej w zakresie układów kogeneracyjnych i trigeneracyjnych na bazie silników gazowych firmy INNIO Jenbacher. Świadczone przez Ferox usługi mają na celu wsparcie branży ciepłowniczej, energetycznej i różnych innych gałęzi przemysłu.

Strona na platformie WordPress posiada liczne zdjęcia, grafiki oraz ikony, które szczególnie przyciągają uwagę odbiorcy. Przedstawiliśmy najważniejsze informacje, dotyczące usług Ferox w zwięzłej i ciekawej formie. Również w interesujący i spójny sposób – za pomocą cyfr, kolorów, prostej ikonografii, osi czasu, zaprezentowaliśmy historię, czy zalety współpracy z firmą Klienta. Witryna pokazuje wykonane realizacje, aktualności z ,,życia firmy”. Dodatkowym atutem jest możliwość przejścia z poziomu strony na popularne media społecznościowe firmy – Facebook’a, Youtube’a lub LinkedIn’a. Klikając na pinezkę w górnym rogu strony, kierowani jesteśmy do mapy wskazującej siedzibę firmy, a na słuchawkę – mamy możlwość łatwego, bezpośredniego kontaktu.

Strona ferox.pl posiada także dodatkową, angielską wersję językową, co pozwala na dotarcie również do anglojęzycznych odbiorców. Oczywiście nie możemy zapomnieć o responsywnej wersji strony, byście mogli ją obejrzeć na każdym mobilnym urządzeniu w każdym miejscu.

Działalność firmy Ferox Energy Systems trwa już 25 lat ! Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.