Opis projektu

Do naszego portfolio dorzucamy dziś projekt strony internetowej dla firmy Nordifra, producenta unikatowych stołów, stolików, regałów i dekoracji. Nordifrę wyróżnia niepowtarzalność produktów oraz wyjątkowe połączenie drewna i metalu. Dopracowane, inspirowane Skandynawią szczegóły mebli pozwalają osiągnąć najwyższą jakość i niezwykły styl. Firma Nordifra korzystając z odpowiednich materiałów, działa również w zgodzie ze środowiskiem.

Strona nordifra.com zbudowana na platformie WordPress przedstawia się w zwięzłej i interesującej formie. Wyróżnia się jasną kolorystyką, profesjonalnymi zdjęciami oferowanych produktów, jak również niezwykle łatwą nawigacją. Znajdziemy na niej jasno określony zakres działań firmy, produktów, czy współpracy jako inwestor, dystrybutor lub architekt. Na głównej stronie możemy zobaczyć wykonany i dopracowany graficznie – także przez nas, katalog produktów wraz z ich wymiarami, zdjęciami, rzutami oraz opisem. Wspomniany katalog jest dwujęzyczny, posiada wersję angielską, mając na uwadze zagraniczny zasięg współpracy.

W celu zapoznania się z cenami produktów, ich dostępnością, by dokonać zakupu, z poziomu nordifra.com mamy możliwość przejścia do sklepu internetowego firmy – shop.nordifra.com.

Nieodłączną częścią naszych projektów jest przygotowanie dostosowanej do urządzeń mobilnych wersji responsywnej strony.

Zapraszamy: nordifra.com