Uzyskaliśmy akredytację w programie SPEKTRUM – Pomorski System Usług Doradczych!

Z przyjemnością informujemy, że przeszliśmy pozytywną weryfikację i uzyskaliśmy akredytację w pomorskim systemie świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla małych, średnich przedsiębiorstw o nazwie – SPEKTRUM. Firmy z województwa pomorskiego w ramach systemu będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych.

System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1. Całkowita wartość projektu wynosi ponad 27 mln zł.

Jako firma Internet Plus S.C. z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i ugruntowaną pozycją na rynku opracujemy dla Państwa obszar współpracy działania w zakresie marketingu i rozwiązania teleinformatycznych ITC.

W ramach projektu chętnie udzielimy usług doradczych w zakresie szeroko pojętego marketingu m.in. polegających na opracowaniu dla Państwa firmy zaawansowany plan marketingowy, doradztwo w procesie tworzenia oraz i rozwijania stron internetowych, tworzeniu kampanii reklamowych, może dokonać audytu w tym zakresie i przystąpić do zmian i wiele innych.

Ponadto naszą wiedzę i wieloletnią praktykę przekładamy na zakres usług doradczych ITC w procesie analizy potrzeb i doboru rozwiązań teleinformatycznych, analiz przedwdrożeniowych, doradztwo z procesie projektowania i wdrożenia rozwiązań teleinformatycznych.

Chętnie nawiążemy współpracę odnośnie powyższego grantu z firmami z rejonu pomorza. Zachęcamy do kontaktu na adres mailowy: biuro@iplus.com.pl oraz pod numerem telefonu: 605 88 36 99 i 501 10 13 10

Pełen zakres usług świadczonych przez firmę Internet Plus S.C., tutaj: www.iplus.com.pl/oferta/

Więcej informacji odnośnie usług doradczych: www.arp.gda.pl/spectrum