14 lutego to od wielu lat święto zakochanych, bardzo chętnie obchodzone również w Polsce. Sklepy i punkty usługowe przygotowują specjalną ofertę, jednak często trudno jest w gąszczu propozycji znaleźć te naprawdę ciekawe. Aby ułatwić Wam planowanie tego szczególnego dnia, przedstawiamy kilka pomysłów, które można zrealizować u naszych kochanych Klientów.

walentynki

Coś dla ciała…
Fryzura, zabiegi kosmetyczne, manicure, makijaż – to nie tylko ważne punkty przygotowań do wspólnego wieczoru. To również sprawienie przyjemności sobie, relaks i odprężenie. Polecamy zatem Gabinet Kosmetyczny ELARTO: możecie wybierać w szerokiej ofercie masaży, zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała, makijażu oraz zdobienia paznokci. Następnie swoje kroki skierować możecie do Salonu Fryzjerskiego GAWROŃSCY. Strzyżenie, stylizacja i koloryzacja włosów dopełnią Wasz nowy wizerunek. Po zadbaniu o swój wygląd możecie już planować walentynkowe atrakcje.

Coś dla ducha…
Aby oderwać się od codziennych spraw, zachęcamy do odwiedzenia gościnnych progów częstochowskich instytucji kultury. Miłośnikom sztuk wizualnych proponujemy wystawę fotografii „Albania 2014” – piękne, kolorowe zakątki tego wspaniałego kraju możecie zobaczyć w Galerii ART-FOTO Regionalnego Ośrodka Kultury. Wielbicieli muzyki i teatru zapraszamy do Ośrodka Promocji Kultury „Gaude Mater” (13 lutego, piątek), gdzie swoją premierę będzie mieć monodram muzyczny „Kalina 12”. Paula Kwietniewska wspominać w nim będzie ikonę polskiej kultury, z pochodzenia częstochowiankę – Kalinę Jędrusik.

Na sportowo
Jeśli od przeżyć duchowych wolicie aktywny wypoczynek, mamy dla Was dwie propozycje sportowe. Pierwsza z nich to ICE Party – częstochowski MOSiR organizuje dyskotekę na lodowisku (13 lutego, piątek). Zabawa na łyżwach przy muzyce oraz specjalne atrakcje, m.in. konkursy  z nagrodami i pokazy tańca. Zmarzluchom proponujemy z kolei zajęcia łączące taniec i fitness, czyli ZUMBA. Wybierzcie się na piątkowe zajęcia prowadzone przez Beatę Niemczyk, a na pewno pokochacie Zumbę tak jak wiele osób przed Wami.

Kolacja dla dwojga – i nie tylko
Po takich atrakcjach warto wybrać się do miłej restauracji i zjeść coś dobrego. W święto miłości najlepiej wybrać włoską kuchnię. Proponujemy Wam pyszną pizzę w Pizzerii Rondo. Kulinarna podróż do słonecznej Italii z pewnością będzie miłym akcentem wieczoru we dwoje.

Charytatywnie
Taniec i zabawa do białego rana, specjalne atrakcje i pomoc dzieciom – to wyjątkowa propozycja na 14 lutego: VII Bal Walentynkowy organizowany przez Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Dochód z imprezy zostanie w całości przeznaczony na jedyne w naszym mieście domowe hospicjum dla dzieci, dlatego też serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Dobranoc
Po dobrej zabawie przychodzi czas na chwilę odpoczynku i dobry sen. Aby o niego zadbać, odwiedźcie wcześniej DekoriaStyl. Możecie tam wybrać – spośród szerokiej oferty – wspaniałą pościel, w której na pewno dobrze wypoczniecie, najlepiej w ramionach ukochanej osoby, i nabierzecie energii na kolejny tydzień.