20160709_120410Za nami XXII Finał Kinder + Sport, który w tym roku miał miejsce w Częstochowie – mieście o bogatych siatkarskich tradycjach. Poprzez obsługę systemu rejestracji zawodników, protokołu elektronicznego oraz przygotowanie strony internetowej i aplikacji mobilnej firma Internet Plus miała przyjemność brać czynny udział w zmaganiach 288 najlepszych drużyn z całej Polski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy! Jesteśmy dumni z tych, którzy dzielnie walczyli, a mimo to nie udało im się stanąć na podium – dla nas i tak jesteście zwycięzcami! Natomiast drużynom, które zdobyły najwyższe laury winszujemy determinacji i woli walki – jesteście mistrzami i mamy nadzieję, że tak będzie również w przyszłości.

Screenshot_20160711-165926Jednakże w związku z tym, że Internet Plus jest firmą działającą w branży IT, chcielibyśmy przybliżyć zawody od strony technicznej. Opisując technikalia bardziej szczegółowo, przygotowaliśmy:
– system rejestracji zawodników
– automatyczne zapisy na zawody wraz z uwzględnieniem rejestracji zawodników, importu zdjęć, podziału na okręgi wojewódzkie
– automatyczne generowanie identyfikatorów wraz ze zdjęciami dla zapisanych uczestników, zawodników, trenerów, gości, vipów, wolontariuszy
– przygotowanie aplikacji mobilnej „Wyniki Finału Minisiatkówki” na systemy IOS i ANDROID
– automatyczne generowanie tabel z wynikami grup – system sam obliczał miejsce zajęte w zawodach, ratio setów
– automatyczne generowanie protokołów zawodów, automatyczne wypełnienie danymi zawodników, danymi nagłówkowymi.
– Możliwość transmisji live ze spotkań
– Przygotowani infrastruktury sprzętowej, serwerowej, bazodanowej

W poprzednich latach dochodziło do awarii i przeciążeń takich systemów, więc nauczeni doświadczeniem wyniesionym z podobnych eventów staraliśmy się, by system stworzony przez nas był niezawodny.
Postawiliśmy na archiwizację i replikację systemu na innych maszynach, a na każdej z hal posiadaliśmy swój niezależny dostęp do internetu i zestaw do obsługi.

Dziś z pełną konsekwencją i dumą możemy powiedzieć, że na 1488 spotkań rozegranych w czasie zawodów:
– podczas turnieju nie zanotowano ani jednej awarii
– wydaliśmy 1902 identyfikatorów !
– strona internetowa kinder.czestochowa.pl i aplikacja mobilna „Wyniki finału Minisiatkówki” odwiedzana była 300.000 razy !!!!!!!!
– serwery nie zawiodły ani razu dźwigając ciężar ilości odwiedzin.
– wyniki wszystkich spotkań były emitowane na żywo, a największy poślizg od zakończenia spotkania do wprowadzenia wyniku trwał 6 minut.

Pragniemy podziękować za zaufanie Śląskiemu Związkowi Piłki Siatkowej !

ORGANIZUJESZ ZAWODY – POTRZEBUJESZ NIEZAWODNOŚCI – IDENTYFIKATORÓW – OPRACOWANIA TABEL – SYSTEMU GIER – NAPISZ – pospiech@iplus.com.pl

20160709_105952 20160709_121445 20160709_163531