Dzień 14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Czy macie już pomysł na Walentynki? A może wciąż szukacie walentynkowych inspiracji? Jeśli tak, znaleźliście się w odpowiednim miejscu! Poniżej przygotowana przez Internet Plus lista pomysłów na ten wyjątkowy dzień, które pozwolą Wam wywołać uśmiech na twarzy swojej drugiej połówki.

Doskonałym początkiem dnia mogłaby okazać się wizyta w profesjonalnym salonie wizażu i stylizacji Magia Urody, mieszczącym się przy ulicy Kisielewskiego 19. Szeroka gama zabiegów kosmetycznych i fachowe usługi fryzjerskie – wszystko to pozwoli przygotować się na dalsze atrakcje. O dłonie i paznokcie natomiast zadbać pomoże gabinet kosmetyczny Elarto – koniecznie odwiedźcie ulicę Nałkowskiej 7. Zadbane ciało i zrelaksowane zmysły sprawią, że odprężeni ruszycie dalej.

Klubokawiarnia Pestka to idealne miejsce, aby wypocząć i skosztować lekkiego posiłku lub oryginalnego, pysznego ciasta. Przytulna atmosfera i dogodna lokalizacja w samym centrum Częstochowy (Al. NMP 37 lok. 17) również przemawiają za tym, by po zabiegach pielęgnacyjnych udać się właśnie tam.

W zależności od preferencji, następnym punktem programu mogłaby być wizyta w częstochowskim ośrodku promocji kultury Gaudemater, gdzie odbędzie się spotkanie pod nazwą „Trafieni strzałą Amora”, albo – jeśli jesteście fanami aktywnego spędzania czasu – zajęcia ZUMBY prowadzone przez Beatę Niemczyk, które łącząc taniec i fitness, napełnią Was pozytywną energią.

Wieczór to pora na romantyczną kolację. W Manzoni otuli Was niepowtarzalny, śródziemnomorski klimat, a włoskie dania dopieszczą podniebienie. Bogata karta win pozwoli podkreślić smak wykwintnych potraw. Jeśli jednak preferujecie zgoła odmienną kuchnię, na pewno odnajdziecie się w Lunchowni, gdzie dwa dni wcześniej, 12 lutego, odbędzie się koncert walentynkowy. Może warto się wybrać? Pamiętajcie, by w obu miejscówkach odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce!

Zadbać należy także o wystrój domu, czy mieszkania. Wysokiej jakości tekstylia zapewni sklep internetowy designstyl. Wśród licznych kompletów pościeli, narzut i koców na pewno znajdziecie coś, co pozwoli nadać wnętrzu intymny charakter. Całości dopełni odpowiednio dopasowane oświetlenie – znajdziecie je w Lampka R.

Drobnym, uroczym upominkiem walentynkowym byłaby bransoletka z kamieni szlachetnych – zajrzyjcie na mystones.pl i dokonajcie zamówienia! Tego typu drobiazg to świetna pamiątka.

Mamy nadzieję, że te walentynkowe wskazówki pomogą Wam odpowiednio zaplanować święto zakochanych. ;)