24 Finał Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Kinder+Sport. Wydarzenie sportowe miało miejsce w dniach 5-8.07.2018 roku w Zabrzu. Kinder+Sport to program promujący aktywny styl życia wśród dzieci i młodzieży. Jak co roku imprezie towarzyszyło wiele emocji, a sympatycy siatkówki zgromadzeni w hali byli świadkami wielu pasjonujących zmagań.

Dzięki przygotowanej przez Internet Plus aplikacji mobilnej Rodzice/Zawodnicy/Kibice mogli śledzić na bieżąco Wyniki Finału MiniSiatkówki. Aplikacja została także wzbogacona o mapy z punktami, które ułatwiły użytkownikom dotarcie do hali, czy miejsca noclegowego. Aplikacja to znakomite narzędzie, dzięki któremu od razu po zakończonym spotkaniu możliwe było sprawdzenie wyniku meczu. Sędziowie niezwłocznie po każdym zakończonym meczu zamieszczali wyniki bezpośrednio w systemie, do którego dostęp ma aplikacja mobilna.

Co ważne aplikacja zabezpieczona jest protokołem HTTPS – chroniącym poufność danych i zapewniających ich bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo użytkowników w sieci jest bardzo ważne, a nasza aplikacja jest w 100% bezpieczna.

 

Aplikacja mobilna działa zarówno na telefonie z systemem android, jak i IOS – wystarczy tylko stały dostęp do Internetu ;)