FB - e-katalogiKatalogi elektroniczne to katalogi umieszczane w internecie. Ich zaletą jest nowoczesność, pozwalająca na szybkie zapoznanie się z ofertą, gdy tylko ma się dostęp do sieci. Z każdego miejsca, w jakim się znajdujemy szybko i łatwo można wyszukać konkretny ekatalog umieszczony na specjalnej platformie ISSUU. Jest to wspaniała i unikalna forma reklamy, bowiem dostęp do niej ma codziennie tysiące osób. Łatwość przekazywania informacji za pomocą ekatalogów to kolejny ich atut.
Miliony zapalonych czytelników zagląda do ekatalogów codziennie, aby przeczytać bezpłatne publikacje stworzone przez entuzjastycznych wydawców z całego świata, poświęcone takim tematom jak sztuka, moda, film, żywność, technologia, podróże i wiele innych. Platforma ISSUU, stworzona przez grono geeków posiadających wieczną miłość do publikacji, stała się jedną z największych sieci w branży wydawniczej. Jest to archiwum, biblioteka i kiosk w jednym.

Katalogi elektroniczne umieszczane w ISSUU są bardzo intuicyjne w obsłudze, przeglądanie dokumentów nigdy nie było prostsze! Czytelnik automatycznie wie, w jaki sposób poruszać się w obrębie katalogu, może przybliżać, oddalać strony, może je w zawadiacki sposób odwracać, jakby przerzucał strony w katalogu papierowym. Jest to możliwe dzięki zanimowaniu ekatalogu. Prezentacja oferty w takiej formie jest także wygodna pod względem możliwości wysyłania katalogu mailowo, co gwarantuje łatwe i szybsze dotarcie do Klienta.