fb_grandslam_zapraszamyJuż w najbliższy wtorek,  rozpoczyna się Puchar Świata w Siatkówce Plażowej FIVB Beach Volleyball World Tour Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2016.  Turniej po raz drugi zawitał do Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”, położonego nad przepięknym jeziorem Krzywym w Olsztynie.

Ubiegłoroczny Grand Slam okazał się olbrzymim sukcesem, w związku z tym władze FIVB zdecydowały się ponownie oddać organizację wydarzenia Polakom, ufając że będzie to prawdziwa celebracja siatkówki plażowej. Dyrektorem  turnieju jak w roku poprzednim będzie nasz szef – Rafał Pośpiech, za którego pracę trzymamy kciuki.

Emocji nie zabraknie – ich gwarancją są najlepsi zawodnicy siatkówki plażowej, którzy walczyć będą o podium. W tym gronie znajda się również Polacy, a warto pamiętać że w sierpniu 2015 nasze dziewczyny: Monika Brzostek i Kinga Kołosińska zajęły w turnieju trzecie miejsce, jako pierwszy w historii polskiej żeńskiej siatkówki plażowej medal w rozgrywkach FIVB World Tour.

Kolejnych siatkarskich wrażeń dostarczą nam Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Tymczasem po więcej informacji odsyłamy Państwa na oficjalną stronę Grand Slamuhttp://grandslam.pzps.pl/