Jak już wcześniej wspominaliśmy w XXI w nowoczesna strona internetowa jest nieodzownym elementem i wizytówką firmy. Współczesne strony www opierają się na systemie CMS (skrót od ang. Content Management System / System Zarządzania Treścią) czyli jest to strona, która posiada panel administracyjny pozwalający na samodzielne umieszczanie treści. Umożliwia to między innymi dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik, zdjęć.

Wybór odpowiedniego CMS z pewnością nie jest łatwą decyzją. Jednak my posiadając już prawie 20 letnie doświadczenie w wykonywaniu stron www polecamy platformę WordPress. Napisany jest w języku PHP, korzysta z MySQL jako bazy danych. Stworzenie strony www opartej na platformie WordPress jest oparte na znajomości CSS i HTML.

W przeciwieństwie do np. Drupal czy Joomla jest łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze. WordPress posiada dodatki zwane wtyczkami, które pozwalają rozszerzać funkcjonalność strony www. Autorskie z pewnością tańsze  oprogramowania mają często tylko kilka dodatków co jest równoznaczne z tym, iż wszelkie nietypowe funkcje trzeba programować od nowa – czyli wzrasta koszt oraz czas realizacji wykonania strony www.

Ogromną jego zaletą jest także to, iż system ten z myślą o pozycjonowaniu witryny (SEO) wyposażony został w rozbudowane  narzędzia. Jego elastyczność pozwala na łatwe dostosowywanie go do indywidualnie określonych potrzeb każdego Klienta.

Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych CMS na świecie.

Klienci często oceniają firmę po jej ,,okładce” czyli stronie www – dlatego warto zadbać o swoje dobre pierwsze wrażenie ;)

Zaufaj nam ! – kompleksowo zadbamy o Twój wizerunek w sieci ;)