Opis projektu

wpis_lampkar

Planujesz remont domu czy mieszkania lub po prostu jego odświeżenie, nadanie niepowtarzalnego klimatu? Koniecznie zajrzyj na stronę firmy Lampka „R”.  Oprawiliśmy ją w nowoczesną formę,  która w jasny i przejrzysty sposób eksponuje produkty wraz z informacjami o nich.

FIRMA LAMPKA R proponuje szeroki asortyment oświetlenia każdego typu. W ofercie sklepu znajdują się lampy zewnętrzne, wewnętrzne nowoczesne, klasyczne, ekologiczne wykonane ze drewnianej sklejki, włókien bananowca lub nitki bawełnianej- COTTON BALL LIGHTS. Oświetlenie prezentowane w sklepie LAMPKA R zawiera także bardzo praktyczne spoty, listwy oraz plafony i kinkiety. Cała oferta podzielona jest na kategorie i podkategorie tak, żeby łatwiej było odnaleźć poszukiwany artykuł. Oprawy można wyszukać także po kolorze, rodzaju źródła światła, itp. Oprócz lamp oferta sklepu obejmuje także źródła światła LED oraz świetlówki kompaktowe.

Marką własną w sklepie LAMPKA R są klosze zdobione techniką ręczną DECOUPAGE.

Teraz wszystko jest jasne!

„Naszą współpracę z firmą Internet Plus zaczęliśmy od szablonu do sklepu e-bay już kilka lat temu. Stąd wiedzieliśmy, że to Firma Internet Plus stworzy dla nas sklep internetowy, który w pełni odda charakter i specyfikę naszej branży. Teraz wszystko jest jasne! Wysoki poziom oferowanych usług i przyjemna współpraca to dwa najważniejsze aspekty, w których firma zareklamowała swój profesjonalizm z najlepszej strony. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zadowolona, ponieważ Internet Plus to profesjonaliści i pasjonaci z wysublimowaną estetyką.”
Renata Jurczyk, Lampka ‘R’