Opis projektu

Od wielu lat mamy zaszczyt współpracować z renomowaną hurtownią kosmetyczną ELARTO, będącą naszym lojalnym partnerem. Firma ELARTO może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem, które rozpoczęło się od założenia salonu kosmetycznego w Częstochowie. Początki firmy związane są z założycielką, która dzięki swojej głębokiej wiedzy oraz wsparciu najbliższych, postanowiła stworzyć własną linię produktów do stylizacji paznokci. Produkty te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić wysokie oczekiwania zarówno założycielki, jak i jej klientek.

W ramach naszej udanej współpracy, Agencja Internet Plus miała przyjemność, przeprowadzić aktualizację strony internetowej wraz ze sklepem ELARTO. Nasze działania obejmowały m.in. stworzenie nowego layoutu sklepu, dostosowanego przede wszystkim do wersji mobilnych, odświeżenie szaty graficznej, zmianę kolorystyki logotypu dostosowaną do nowego wizerunku firmy, optymalizację w celu skrócenia czasu ładowania strony, rozbudowane menu rozwijane, projekt rozszerzonego filtrowania i sortowania, wprowadzenie różnych opcji zakupu produktu i wiele innych innowacyjnych rozwiązań. Wszystko w ścisłej współpracy i pod czujnym okiem kadry skierowanej do działań koordynujących – za co dziękujemy:)

Dodatkowo, w ramach naszej współpracy, zaimplementowaliśmy przekierowania do mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Tik Tok, umożliwiając Państwu śledzenie najnowszych trendów i bliższe zapoznanie się z działalnością firmy.

Dzięki przejrzystości oraz responsywności strony, każda z klientek ELARTO ma możliwość sprawnego i łatwego dokonania zakupów między obowiązkami dnia codziennego. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do sukcesu firmy ELARTO poprzez dostarczanie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań internetowych. Trzymamy kciuki za rozwój naszego Klienta i liczymy na dalsze wyprzedzające trendy wyzwania :)