Opis projektu

W ostatnim czasie z wielką przyjemnością podjęliśmy się realizacji sklepu www dla naszego Klienta. Razem stworzyliśmy jedyny autoryzowany sklep internetowy z produktami włoskiej firmy Spasciani.

Spasciani, dzięki doświadczeniu nabytemu na przestrzeni 125 lat działalności na rynku środków ochrony osobistej do oddychania jest w stanie dostarczyć swoim klientom szeroki wachlarz produktów do wyboru odpowiednio przystosowanych do ich potrzeb, warunków pracy, budżetu. Wykwalifikowana kadra pracowników zawsze chętnie służy pomocą i odpowiada na pytania Klientów.

Wykonaliśmy przejrzysty projekt strony www w odcieniach koloru: białego, niebieskiego, granatu, szarości i czerni. Profesjonalnie wykonana sesja zdjęcia umożliwia dokładna obejrzenie produktów na stronie www. Dopełnieniem tego wszystkiego z pewnością jest logo, które idealnie komponuje się w całość. Strona zbudowana w oparciu o platformę #PrestaShop. Prosty, łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze system. PrestaShop – jedna z najlepszych na świecie platform. Oprogramowanie PrestaShop umożliwia ciągły rozwój sklepu poprzez nowe funkcjonalności, moduły, czy też integracje.

Spasciani.pl w swojej ofercie posiada maski pełnotwarzowe, aparaty powietrzne, aparaty ucieczkowe, filtry do masek oraz wiele innych akcesoriów i przedmiotów. To wszystko dostępne za sprawą zaledwie kilku kliknięć!  Znakomity sprzęt ochronny w najniższych cenach w Internecie – wystarczy na bieżąco śledzić ich stronę www oraz profil na FACEBOOKU

 

Sprawdzone produkty najwyższej jakości www.spasciani.pl