Opis projektu

karcher_logoFirma Ocean od 1996 roku związana jest z niemiecką firmą Alfred Karcher GmbH, której historia sięga 1935 roku. Przełomem w działalności był rok 1950 kiedy to firma opatentowała pierwsze w Europie czyszczące urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody. Od tamtej pory niemiecki producent rozszerza gamę produktów najwyższej jakości. W Polsce KARCHER Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż poprzez swoich przedstawicieli. Firma Ocean, będąca jednym z nich, prowadzi sprzedaż i serwis pełnej gamy urządzeń oraz posiada najwyższy statut handlowca Karcher Center –Ocean , przyznany przez Alfred Karcher GmbH Niemcy.

Dla firmy Karcher przygotowaliśmy w pełni funkcjonalny sklep internetowy z prostym w obsłudze CMS’em. Indywidualnie przygotowany projekt graficzny, jak również intuicyjny interfejs oraz przejrzysty podział kategorii produktów sprawiają, że zakupy w sklepie internetowym Karcher są łatwe, szybkie i przyjemne.

Referencje:

Podjęcie współpracy z firmą INTERNET PLUS zaliczam do najbardziej trafnych decyzji podjętych w tym roku. Strona internetowa stworzona przez nich oddała charakter i specyfikę naszej działalności. Ponieważ firma moja to raczej zespół młodych ludzi, bardzo doceniliśmy nowoczesność i oryginalność grafiki naszej strony. Nie bez znaczenia jest także fakt, że INTERNET PLUS zawsze był do naszej dyspozycji i wszelkie problemy jakie mieliśmy w momencie zaistnienia w sieci usuwali natychmiast. Było to niezwykle istotne ponieważ dzięki umiejętnemu pozycjonowaniu nigdy nie zeszliśmy z pierwszej dziesiątki wyszukiwarki Onet czy Wirtualnej Polski. Co więcej jesteśmy na pierwszym miejscu w portalu Onet. Ilość osób odwiedzających naszą stronę zwiększa się systematycznie, co oczywiście ma odzwierciedlenie w kontaktach. Obecnie planujemy rozpoczęcie sprzedaży poprzez sklep internetowy a jego stworzenie z pewnością powierzymy firmie Internet Plus. Współpraca z tą firmą to nie tylko zysk dla firmy, ale także przyjemność.
Karcher Center, Marcin Werner