Opis projektu

Nowa odsłona sklepu internetowego Elarto. W ofercie sklepu znajdą Państwo wyjątkowe kosmetyki najwyższej jakości wyprodukowane z myślą o najbardziej wymagających Klientkach. Wykwalifikowana kadra pracowników zawsze chętnie służy pomocą i odpowiada na pytania Klientów.

Sklep Elarto posiada szeroką gamę kolorystyczną lakierów hybrydowych- nawet najbardziej wymagająca kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie ;)  Dzięki lakierom Elarto każda kobieca dłoń zawsze wygląda wyjątkowo i elegancko. Która Kobieta nie marzy o pięknych, delikatnych dłoniach …. sklep Elarto daje możliwość także pielęgnacji dłoni dzięki specjalnej serii kremów nawilżających. Balsamy do rąk polecane są dla każdego rodzaju skóry dłoni – luksusowa kompozycja zapachowa, a zarazem natychmiastowe nawilżenie ;)

Warto również wspomnieć o tym, iż firma Elarto jest organizatorem wielu szkoleń ;) Profesjonalne szkolenia odbywają się kilka, a nawet kilkanaście razy w tygodniu;)

Firma Elarto znana jest także z profesjonalnego gabinetu, gdzie z pasją od wielu lat Zespół Elarto robi wszystko abyś czuł się jak u siebie ;) W gabinecie pracuje wykwalifikowana załoga, która z dbałości o bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów wciąż nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Z pewnością wielkim atutem jest przypomnienie w formie sms o wizycie, a podczas wizyty wyśmienita kawa i uśmiechnięta obsługa ;)

Do stworzenia projektu tak samo jak poprzednim razem bazowaliśmy na trzech kolorach: różu, czerni i szarości. Witryna jest zaprojektowana zgodnie ze standardami obowiązującymi w projektowaniu w roku bieżącym. Charakterystyczna i ładna typografia, duże zdjęcia, responsywność, jasność, przejrzystość i minimalizm. To jedne z ważniejszych cech projektu, z którego jesteśmy dumni ;)

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia sklepu i życzymy udanych zakupów ! ;)