Opis projektu

logo_wpisNie dalej jak w połowie czerwca pisaliśmy o stronie www jaką wykonaliśmy dla największego i najbardziej prestiżowego turnieju karate w Polsce – Polish Open. W tym roku przypada jego 10, jubileuszowa edycja.  Dzisiaj, gdy wiemy już, że karate zostało dyscypliną olimpijską na Igrzyska w Tokio w 2020 roku, a dni to turnieju w Bielsko-Białej możemy odliczać na palcach jednej ręki – chcielibyśmy Państwu zaprezentować materiały poligraficzne, jakie wykonaliśmy dla organizatora turnieju.

Koszulki, zaproszenia, roll up, wizytówki, ścianka, banner reklamowy razem ze stroną www tworzą całościową, kompleksową, dopracowaną w każdym szczególe realizację. Jej stworzenie było wyzwaniem, ale przede wszystkim przyniosło nam wiele satysfakcji. Polecamy oczywiście wybrać się do Bielska-Białej osobiście, by na miejscu kibicować uczestnikom zawodów i tam sprawdzić jak na żywo prezentują się przygotowane przez nas materiały reklamowe.

„W imieniu Zarządu Klubu KSA Atemi oraz Komitetu Organizacyjnego Polish Open WKF największego turnieju Karate Olimpijskiego w Polsce, chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla Firmy Internet Plus z Częstochowy, która wykonała dla nas materiały poligraficzne oraz profesjonalny Serwis internetowy. Dzięki pracy wspaniałych grafików i programistów, powstał bardzo atrakcyjny, spójny projekt promujący nasz turniej. Współpraca na każdym etapie realizacji przebiegała w profesjonalny, sprawny i efektywny sposób. Niewątpliwie wielkim atutem firmy są bardzo kreatywni pracownicy z dużym doświadczeniem, którzy potrafią odnaleźć się nawet w zupełnie odmiennym dla siebie temacie, jak to miało miejsce w przypadku naszego projektu. Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą Internet Plus będzie miała charakter długofalowy i przyczyni się do rozwoju i promocji Karate jako nowej dyscypliny olimpiskiej!”
Paweł Połtorzecki, Polish Open