Opis projektu

logo-fanex-1Zawsze nas cieszy nowa realizacja, bo niezwykłe jest kreować dla naszych Klientów pewną historię, której są częścią! Tym razem firma Fanex Trade, która powstała w 2006 roku i odnosi ogromne sukcesy, zleciła nam zadanie. Nowy Klient pozwolił nam popisać się i stworzyć nową szatę graficzną swoje strony. Firma specjalizuje się w dystrybucji produktów FMCG globalnych marek. To właśnie oni podbijają rynek przepysznych napojów i słodyczy. Reagują błyskawicznie na potrzeby swoich Klientów, a tym samym mogą się pochwalić obsługą na najwyższym poziomie.

Całe swoje serce wkładamy w wykonanie projektu graficznego strony i tak było również tym razem. Profesjonalna kolorystyka — dominujący granat kojarzy się z relacjami biznesowymi, co jest tożsame z zaufaniem na rynku. Nowoczesne, wyeksponowane zdjęcia hal produkcyjnych, magazynów, floty pojazdów czy poznanie całego zespołu Fanex Trade pozwalają poznać firmę, jako profesjonalistów w każdym celu, którzy znają swoją branżę od podszewki.

Nie tylko wyróżnione są światowe marki, jakie mają w swojej ofercie. Zostały również zaakcentowane ikonograficznie, jakie są ich zalety dla Klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z ich usług. Działa to pozytywnie na spostrzegawcze oko odbiorców. Ponadto zakładka Kontakt w układzie kaflowym wraz ze zdjęciem, pełnionym stanowiskiem oraz danymi kontaktowymi pozwoli w szybki sposób skontaktować się z odpowiednią osobą.

Strona jest dwujęzyczna — wersja polska oraz angielska, którą mogą obejrzeć zagraniczni kontrahenci. W czytelnym odbiorze pomaga również responsywność strony dostosowana pod urządzenia mobilnej.

W jedynym zdaniu 100% profesjonalizmu, 200% jakości i 300% satysfakcji!