Opis projektu

lunchservice_miniLunch Service to firma  rodzinna z wieloletnim doświadczeniem oraz kwalifikacjami z zakresu gastronomii i cukiernictwa. restauracja specjalizuje się w dostarczaniu posiłków grupowych (regeneracyjnych) do firm, instytucji, szkół, przedszkoli, ośrodków szkoleniowych itp. Lunch Service oferuje także kompleksową obsługę imprez okolicznościowych, a jej profesjonalizm doceniło wielu klientów.

Długotrwałą i bardzo udana współpracę z Lunch Service rozpoczęliśmy od zaprojektowania oryginalnego oraz rzucającego się w oczy logotypu.  Aby podkreślić wysoką jakość  dań serwowanych przez restauracje, zaprojektowaliśmy przejrzystą  stronę www o indywidualnie przygotowanej szacie graficznej. Dopełnieniem wizerunku restauracji stały się materiały poligraficzne: teczki oraz roll-upy, jak również reklama mobilna, która jeszcze bardziej podkreśliła charakter firmy.

„Z prawdziwą przyjemnością chciałabym potwierdzić, że firma INTERNET PLUS jest godnym zaufania partnerem, a pracowników firmy mających duże doświadczenie w realizacji różnych przedsięwzięć związanych z branżą informatyczną mogę Państwu polecić jako rzetelnych fachowców w swojej dziedzinie.Współpracując z nami przy tworzeniu nowego wizerunku strony internetowej www.lunch-service.com.pl firma dała się poznać jako godny zaufania partner z dużym doświadczeniem w obszarze usług graficznych i projektowych, dzięki czemu nasza firma zyskała nowy i estetyczny wygląd. Na pochwałę zasługuje kreatywność i zaangażowanie całego zespołu, który oprócz pełnej dyspozycyjności wykazywał się wysokim poziomem wiedzy w zakresie rozwiązań internetowych co zaowocowało doskonałym efektem. Życząc firmie INTERNET PLUS dalszych sukcesów oraz wielu równie zadowolonych Klientów, mamy nadzieję, że nasze pozytywne doświadczenia będą stanowić początek wspólnych realizacji w przyszłości.”
Jakub Kosik, Lunch Service