Opis projektu


NASZ FILM. Pasja to jeden z terminów, który określa działania naszego Klienta. Dlatego też podążając drogą wyznaczoną przez naszego partnera przygotowaliśmy scenariusz i film prezentujący piękno Porsche.

Niedawno wykonaliśmy wyjątkową stronę www przedstawiającą pasję i zaangażowanie w odbudowę Klasyków. Strona jest czytelna, przejrzysta i przede wszystkim bardzo funkcjonalna.
Kolorystyka idealnie komponuje się z tematyką strony. Całość dopełnia Logo oraz unikatowy slider przygotowany specjalnie na potrzeby wyjątkowej strony www. Strona w trzech wersjach językowych, wykonana w oparciu o platformę WordPress z panelem CMS dostępu do treści strony. Dzięki czemu dodasz, zmienisz, zaktualizujesz, usuniesz wszystko co chcesz i kiedy chcesz w prosty, nieskomplikowany sposób.

Strona poświęcona renowacji #Porsche – elegancji i wysokiej jakości klasy wśród wielu samochodów. #Porsche od zawsze cieszyły się ogromna popularnością.
Było i jest do tej pory z pewności auto marzeń wielu osób na całym świecie. Wyjątkowe kolory i modele, którym człowiek z pasją daje ,,drugie życie”. Jakość, która zdobyła szczególne uznanie na całym świecie. Strona ta jest z pewnością rajem dla miłośników klasyki.

Oprócz strony www przygotowaliśmy również projekty materiałów reklamowych na targi Retro Classic Stuttgart m.in roll up, ściankę, elegancką wizytówkę, naklejki na rejestrację samochodową i zawieszkę. Targi Retro Classic Stuttgart podczas, których fani motoryzacji mogli na chwilę  przenieść się w magiczny świat zabytkowych samochodów.