Opis projektu

To właśnie dla Kancelarii Brokerskiej Prospective Sp. z.o.o mieliśmy przyjemność wykonać nową wersję strony firmowej, aby spełniała wszystkie nowoczesne standardy. Funkcjonujący od roku 2008 Kancelaria Brokerska Prospective posiada szeroki zakres usług związany z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, na życie, zdrowotnymi i nie tylko. Dzięki czemu oferta ubezpieczeń dostosowana jest do potrzeb każdego z klientów – indywidualnych czy biznesowych.

 

Wśród stale zmieniających się trendów internetowych, nic nigdy nie pozostaje w miejscu, a zespół Internet Plus wiem o tym najlepiej. Z tego też powodu, mieliśmy okazję podjąć się kolejnej realizacji i pomóc naszemu Klientowi. I tym razem nie mogło zabraknąć fachowej porady, jakie standardy powinna spełniać strona internetowa oraz w jakie aktualne trendy powinna się obecnie wpisywać, a także bardzo nowoczesny projekt graficzny przeszedł oczekiwania naszego Klienta.

 

Nasza współpraca z  KB Prospective Sp. z.o.o obejmowała wykonanie nowej strony internetowej, która byłaby nie tylko przyjemna wizualnie dla oka, ale również funkcjonalna. Bogata ikonografia na każdej z podstron jest niezwykle czytelna i intuicyjna dla użytkownika. Spójna szata graficzna, która została zaakcentowana kolorystyką granatu i błękitu nadaje witrynie charakteru powagi i profesjonalizmu firmy. Na każdej podstronie można poznać szeroką ofertę, opisując dla kogo są usługi brokerskie, a także jakie korzyści płyną z podjęcia współpracy.

 

Mamy nadzieję, że dla użytkowników serwisu, korzystanie ze strony internetowej kancelarii brokerskiej pozwoli skorzystać ze świadczonych przez nich usług, dzięki bogatej ikonografii. Ponadto szybki kontakt na samej górze strony oraz wersja mobilna pozwolą, każdemu użytkownikowi poznać nie tylko oferowane usługi, ale również wizerunek brokera na miarę XXI wieku. Koniecznie, sprawdźcie sami!