Opis projektu

aderm_mini

A-Derm-Serwis to salon kosmetyczno-dermatologiczny w Częstochowie założony w 1997 roku przez doktor Agatę Kusibę-Strażyńską, specjalistę dermatologa i dyplomowanego kosmetologa. A-Derm-Serwis proponuje szeroki wachlarz usług z zakresu dermatologii, kosmetologii, dermatochirurgii, a także medycyny estetycznej. Salon oferuje kosmetyki i sprzęt renomowanych marek, które są gwarancją najwyższej jakości usług.

A-Derm-Serwis dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu wie jak troszczyć się o dobry wygląd i zdrowie swoich pacjentów.

Dla A-Derm-Serwis wykonaliśmy projekt funkcjonalnej strony internetowej, projekt graficzny do Facebooka oraz materiały poligraficzne takie jak wizytówki i bony upominkowe. Nasza Klientka postawiła nam wysoką poprzeczkę zarówno w kwestii kreacji strony jak i jej intuicyjności. Pracę rozpoczęliśmy od przygotowania materiałów, we współpracy z Visionmodels Dagmara Jarosik wykonaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową.

Naszym podstawowym celem było przygotowanie przejrzystej grafiki, która podkreśliłaby prestiż gabinetu, oraz czytelne i funkcjonalne przedstawienie bogatej oferty usług. Strona internetowa zawiera pełną ofertę zabiegów kosmetycznych, dermatologicznych, a także usługz zakresu medycyny estetycznej. Kompleksowe opisy oferty salonu, informacje o produktach i urządzeniach, które używane są do zabiegów,personel, cennik usługi dane do kontaktu zostały zaprezentowane w czytelny, przejrzysty i miły dla oka sposób.

Witryna została przygotowana w tzw. pełnej responsywności, czyli takiej technologi, która automatycznie dostosowuje stronę do wszelkich możliwych ekranów urządzeń stacjonarnych i przenośnych, łącznie ze smartfonami.

Po wprowadzeniu niewielkich korekt strona trafiła do internetu, mogą się Państwo zapoznać z ofertą gabinetu pod adresem: www.aderserwis.eu.