Opis projektu

logo_elektrosfera_txt
Firma Elektrosfera proponuje nowoczesne rozwiązania techniczne w zakresie projektowania i wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Do najważniejszych oferowanych przez firmę produktów należą charakteryzujące się wysoką niezawodnością systemy pomiarowe, które służyć mają optymalizacji kosztów zużycia energii elektrycznej.

W ofercie firmy Elektrosfera znajdziemy również systemy kontroli dostępu takie jak elektroniczne karty lub breloki, które z powodzeniem zastąpić mogą tradycyjne klucze, monitoring wizyjny czyli tak zwaną telewizję przemysłową i obserwacyjną oraz systemy alarmowe, które instalowane są w prywatnych domach, budynkach biurowych lub dużych zakładach przemysłowych.
Systemy alarmowe stanowią często uzupełnienie instalacji elektrycznych w zakresie sterowania urządzeniami elektrycznymi typu oświetlenie lub rolety, dzięki czemu użytkowanie domu, budynku, czy hali przemysłowej staje się bardziej bezpieczne i komfortowe.

Na zlecenie firmy Elektrosfera wykonaliśmy nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową w przystępnej i miłej dla oka formie. Ponadto, przygotowaliśmy projekty graficzne do materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki, banery, teczki, długopisy, roll-upy i papier firmowy na targi ENERGETAB 2014, które odbyły się we wrześniu w Bielsku-Białej. Bardzo cieszymy się, że mamy swój wkład w kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.