Opis projektu

anders_logo

Hotel Anders położony nad brzegiem jeziora Szeląg Mały, w Taborskich lasach to  wspaniałe miejsce  blisko natury. Hasło hotelu „Naturalnie na Mazurach” odnajduje wyraz w proekologicznej filozofii miejsca, cudownej przestrzeni, rozbudowanej bazie rekreacyjnej, jak również regionalnej kuchni. W Hotelu Anders odpoczywa się aktywnie i  żyje się w zgodzie z naturą.

W dniach 01-07 lipca 2013 r. Hotel Anders w Starych Jabłonkach na Mazurach zorganizował Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 – najwyższe rangą, po Igrzyskach Olimpijskich, zawody w tej dyscyplinie sportu na naszym globie. Dla Hotelu Anders kolejny rok z rzędu mieliśmy ogromną przyjemność przygotować materiały poligraficzne w postaci plakatów, standów reklamowych oraz ulotek informacyjnych. Wszystkie materiały zostały przygotowane w ciepłej, radosnej kolorystyce, nawiązującej do emocji panujących podczas występów.

Na Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej Firma Internet Plus przygotowała system polityki informacyjnej na telebimy i ekrany LCD.  Zadanie obejmowało – zaprojektowanie layoutu, integrację z systemem BVIS – Beach Information Volleyball System, integrację z wszystkimi mediami na terenie zawodów. Na kilkunastu telebimach i ekranach LCD prezentowaliśmy aktualne wyniki spotkań, plan gier, ciekawostki, a na pasku RSS najważniejsze wydarzenia na obiekcie.
Przy projekcie współpracowali z nami Art4Media oraz Telewizja Bankowa z Radkiem Gąsiorem, jak również  wolontariusze, którzy stali na straży kompetentnie przekazywanych danych.