Opis projektu

Własny dom z bali? Dlaczego nie! Domy z półbali wykonane są z drewna świerkowego, a dach pokryty został blachodachówką w formie góralskiego gontu. Domki znajdują się na płaskich działkach, usytuowane są w kierunku zachodnio-północnym na wysokości ponad 700 m n.p.m. Teren jest ogrodzony w stylu góralskim wraz z bramą wjazdową, gdzie każdy właściciel domku będzie mógł zostawić swój samochód. Dojechać do domów można drogą asfaltową, ostatnie 100 m można pokonać drogą utwardzoną. Działki, na których buduje InvestBal domki są bardzo słoneczne, ponadto pokaźny obszar zalesienia i mała ilość okolicznych domów powodują, że okolica jest jedyna w swoim rodzaju, a powietrze jest czyste i wolne od zanieczyszczeń i smogu.

Po naszej stronie było przygotowanie projektów graficznych, typu wizytówki, ulotki, foldery czy banery. Ponadto przypadła nam przyjemność przygotowania niezwykłej strony internetowej wraz z wersją mobilną, która przyciąga nie tylko oko potencjalnych Klientów, ale również jest funkcjonalna, aby przejrzeć niezwykłą ofertę domów z bali oraz domów modułowych. Realizacje pokazują każdy etap budowy oraz wizualizację domów, co pomaga zaprezentować potencjał domów.

To Twój dom, w którym odnajdziesz siebie! Odpoczniesz od hałasu miasta, znajdziesz ciszę i ukojenie pośród magicznej przyrody i urokliwego krajobrazu. Domy posiadają powierzchnię 118,88 metrów kwadratowych i usytuowane są na działkach o powierzchni 800 metrów kwadratowych w miejscowości Stryszawa. Miejscowość Stryszawa sąsiaduje z najdłuższą wsią w Polsce – Zawoją, w której króluje kapryśna Babia Góra ze szczytem Diablakiem (1725 m n.p.m).

Gorąco polecamy firmę InvestBal.pl S.C., to będzie Wasza inwestycja na lata, gdzie odnajdziecie własne miejsce w górskim zaciszu. Tylko oni zapewnią piękne widoki, ciszę, harmonię i spokój we własnym domu z bali oraz pół-bali. W ofercie posiadają domy modułowe tzw. Smart Home, które dopasowane są do Twoich marzeń. Spełnij je już dziś!

Twoja inwestycja na przyszłość!