Opis projektu

Najlepsze z natury, podążając za tym mottem udało nam się odświeżyć w 100% stronę rodzinnej firmy GLOBAL ZPH zajmującej się produkcją przetworów, zarówno warzywnych, jak i owocowych. Wszystko zgodnie z najwyższymi standardami ekologicznymi, dbałości o środowisko, a także o swoich konsumentów detalicznych, jak i rynek gastronomiczny. Przede wszystkim stawiają na polskie warzywa i owoce. W swej ofercie posiadają bogaty wybór ogórków konserwowych, sałatek warzywnych, mieszanek warzywnych, kompotów oraz wielu innych przetworów warzywnych. Ich produkty, które są najwyższej jakości, ponadto zdrowe, ekologiczne wyłącznie z polskich upraw oraz produkowane na bazie tradycyjnej receptury pielęgnowanej od wielu lat.

Nowa strona internetowa firmy GLOBAL ZPH zyskała nowy design graficzny w kolorze ekologicznej zieleni, pasującej pod logotyp firmy i zaprojektowany pod bazę produktów firmowych. Teraz przyciąga oko klientów oraz handlowców, którzy chcą poznać bliżej kwintesencje smaku oraz zdrowia płynącą z przepysznych, pieczołowicie przygotowywanych przetworów. Ponadto na każdej z podstron możemy poznać szeroką ofertę produktową, która nie tylko prezentuje etykiety produktów, ale również są zawarte przydatne informacje dla handlowców. Dzięki czytelnemu układu menu górnego GLOBAL ZPH prezentuję nie tylko misję rodzinnej firmy, ale potwierdzenie dbałości o naturę. W plikach do pobrania można znaleźć dane logistyczne produktów, kody CN i EAN produktów GLOBAL ZPH oraz potwierdzenie certyfikatu ISO 22000:2005 PL dotyczącą Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Na każdej z podstron możemy poznać firmę oraz jej najlepsze cechy, którymi może się poszczycić  – najwyższa jakość produktów, zdrowe, ekologiczne produkty wyłącznie z polskich upraw oraz bez konserwantów ulepszaczy, barwników. Ostatnim obszarem, który wieńczy naszą pracę, był profesjonalny copywriting treści i dostosowanie ich pod kątem SEO, a także optymalizacja.

Dzięki wszystkim tym zabiegom strona www.global-zph.com.pl prezentuje wysoki standard wykonania, zgodny z najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami w zakresie kreacji witryn internetowych oraz dopasowania strony pod wersję mobilne.