Opis projektu

Możemy się pochwalić kolejną realizacją dla naszego klienta, jaki jest Z.P.U.H. ARBO z Częstochowy. Firma specjalizuje się w profesjonalnej produkcji form wtryskowych (do tworzywa sztucznego i aluminium) do wytłaczarek, narzędzi nietypowych oraz w produkcji skomplikowanych elementów toczonych. Z sukcesem realizuje wszelkie zlecenia, o czym może poświadczyć nie tylko wysoka opinia i zadowolenie licznych Klientów, ale również długoletnie doświadczenie, które zdobyli od 1991 roku.

Projekt graficzny wykonaliśmy z konkretnymi wytycznymi od naszego Klienta, ponieważ od razu wiedział, jak ma wyglądać jego nowa, a zarazem bardzo nowoczesna strona internetowa. Kolorystyka niebiesko-zielona nawiązująca do ekologii, a także świetnych rozwiązań technologicznych. Nowoczesne zdjęcia prezentują rozwój firmy ARBO na przestrzeni lat, a także najwyższy standard wykonanych produktów.

Ciekawa ikonografia w prosty sposób przedstawia walory firmy, jakimi są najwyższy standard produktów, przedstawia bogate doświadczenie techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Strona jest dwujęzyczna — wersja polska oraz angielska, którą mogą obejrzeć zagraniczni kontrahenci. W czytelnym odbiorze pomaga również responsywność strony dostosowana pod urządzenia mobilnej.