Opis projektu

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI jest stowarzyszeniem sportowym działającym od roku 1984 w Bielsku-Białej i jest najstarszym klubem w mieście. Jego działalność wspierana jest przez Gminę Bielsko-Biała. Klub należy do Polskiego Związku Karate i czynnie rywalizuje w ramach największej, olimpijskiej organizacji karate – World Karate Federation (WKF).

Dla KSA Atemi przygotowaliśmy zupełnie nowy projekt w pełni responsywnej strony internetowej. Minimalizm zapewnia czytelną prezentację wszystkich niezbędnych informacji, takich jak aktualności, trenerzy, zawodnicy, czy terminarz wydarzeń. Dodatkowym atutem jest integracja witryny z facebookiem. Strona posiada panel administracyjny WordPress, co umożliwia wygodne i łatwe aktualizowanie danych. Witryna utrzymana jest w miłych dla oka, jasnych kolorach. Dominującą biel przetykają różne odcienie szarości, całość natomiast podkreśla intensywna czerwień.

Odświeżyliśmy także logotyp Klubu Sportów Azjatyckich ATEMI i dopasowaliśmy grafikę fanpage na FB, by wraz z nową stroną tworzyła spójną całość. Wszystko to dopełniają klubowe plakaty.

Współpraca z KSA Atemi była dla nas ogromną przyjemnością i z dumą możemy zaprezentować finalny efekt.