Opis projektu

W ostatnim czasie z wielką przyjemnością podjęliśmy się wykonania strony www dla jednej z wiodących firm w Częstochowie. SURMAT Sp. z o.o. jest jednym z większych przedsiębiorstw zajmujących się przerobem złomu stalowego i żeliwnego na terenie Polski południowej, a także jednym z potentatów w handlu złomem wiórów stalowych o międzynarodowym zasięgu.

Strona zbudowana w oparciu o platformę #Wordpress. Prosty, łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze system – umożliwiający m.in. dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik, zdjęć. Oprócz strony www przygotowaliśmy dla nich także tabliczki oraz znaki, dzięki którym każdy bez problemu trafi do siedziby firmy.

SURMAT Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją. Od wielu lat dzielnie działa na polskim.  Wysokie kwalifikacje w handlu wyrobami stalowymi  oraz złomem gwarantuje sprawną, profesjonalną i nowoczesną obsługę kontrahentów. Wieloletnie doświadczenie jest gwarantem rzetelności i profesjonalizmu. Firma ta zatrudnia wykwalifikowany zespół pracowników, który zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Rozdrabnianie złomu niewsadowego do rozmiarów umożliwiających jego odzysk w hutach i odlewniach nie jest dla nich problemem.

SURMAT  Sp. z o.o. kibicuje i wspiera jednego z najzdolniejszych kierowców WRC – Łukasza Pieniążka. Częstochowianin dzięki nim dumnie reprezentuje markę na zawodach światowych i odnosi duże sukcesy.

Firma Surmat Sp. z o.o. dysponuje:

  • własnym zakładem przerobu złomu o łącznej powierzchni (5 ha).
  • najazdową wagą samochodową 60T
  • specjalistycznym sprzętem rozładunkowym Fuchs
  • paczkarką oraz prasonożycą
  • nowoczesnymi środkami transportu samochodowego
  • udostępnianymi w depozyt kontenerami załadowczymi
  • własną bocznicą kolejową z wagą i lokomotywą

 

SURMAT SP. z o o.o. to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych usług