Opis projektu

 To właśnie dla biura rachunkowo-księgowego Aleja Finansowa mieliśmy przyjemność wykonać nową strony internetową, która jest potwierdzeniem rzetelności firmy, działającej na rynku lokalnym od kilku lat, a także jej firmową wizytówką. Aleja Finansowa posiada szeroki zakres usług księgowo-podatkowych, może się pochwalić świetną znajomością kadr i płac oraz doradztwem podatkowym, czy szkoleniami prowadzonymi przez najlepszych fachowców w dziedzinie prawa podatkowego i nie tylko. Dzięki temu oferta ich biura dostosowana jest do potrzeb każdego z klientów, którego księgowość biorą pod swoje skrzydła – indywidualnych czy biznesowych.

Mamy nadzieję, że sprostaliśmy zadaniu i na pierwszym miejscu postawiliśmy na fachowe doradztwo z zakresu usług internetowych, najnowszych trendów obowiązujących w Internecie, przedstawiliśmy kilka propozycji graficznych oraz kolorystycznych, aby wydobyć oczekiwania Klienta oraz sprawić, że efekt końcowy przerośnie najśmielsze oczekiwania właścicielek biura. Udało się to w 200% i Panie były bardzo pozytywnie zaskoczone!

Nasza współpraca z Aleją Finansową była związana z wykonaniem ciekawej, nowoczesnej oraz przejrzystej strony internetowej, która nie tylko będzie wizytówką firmy, potwierdzającą jej istnienie na rynku usług rachunkowo-finansowych, jak również będzie zawierać ciekawe porady ze świata prawa rachunkowego. Bogata grafika wpasowująca się w tematykę świata finansów na każdej z podstron przyciąga oko, a ponadto jest niezwykle czytelna i intuicyjna dla użytkownika. Spójna szata graficzna, która została zaakcentowana kolorystyką bieli i granatu nadaje witrynie charakteru powagi i profesjonalizmu firmy.

To pozwoli Klientom na skorzystanie z profesjonalnych usług i fachowego doradztwa Alei Finansowej, która dzięki szybkiemu kontaktowy telefonicznemu w nagłówku strony oraz formularzowi kontaktowemu pozwoli w łatwy sposób skontaktować się z biurem. Dla każdego nowego Klienta biuro oferuje promocję „Poznajmy się”, w ramach której pierwszy miesiąc zaksięgują już za 1 zł. Wersja mobilna daje możliwość szybkiego wglądu w usługi czy cennika biura rachunkowo-księgowe w biurowcu w centrum Częstochowy!