Opis projektu

Metalizer to firma z wieloletnimi tradycjami. Rozpoczęła swoją działalność na rynku w 1979 roku. Od samego początku istnienia świadczy usługi w zakresie nakładania powłok dekoracyjnych za pomocą dwóch metod:

 

  • metalizacji próżniowej – czyli pokrywania elementów z tworzyw sztucznych i metali powłokami dekoracyjnymi. Za pomocą tej metody możemy wykonać powłoki ozdobne w kolorze: srebrnym (chrom), złotym, tytanowym, miedzianym oraz każdym innym kolorze na indywidualne zamówienie wersje z połyskiem, metalik oraz mat;
  • lakierowania natryskowego– lakierowanie to polega na nakładaniu farby pod ciśnieniem na powierzchnie wcześniej do tego celu przygotowaną.

Wieloletnie doświadczenie jest gwarantem rzetelności i profesjonalizmu. Firma ta zatrudnia wykwalifikowany zespół pracowników, który zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Przez lata prowadzenia działalności Metalizer wypracował sobie stabilną pozycję na rynku oraz zdobył zaufanie wielu renomowanych firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Firma Metalizer to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych usług. Dzięki nowoczesnej i wydajnej aparaturze jest w stanie zaproponować krótkie terminy wykonania pracy oraz niskie konkurencyjne ceny.