Opis projektu

Udane realizacje dla zadowolonych Klientów cieszą najbardziej, tym razem mieliśmy przyjemność przygotować projekt strony internetowej dla firmy ASCON-PROJECTS, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy HYPOXICO w Polsce. Obsługują klientów w zakresie wynajmu i sprzedaży indywidualnych urządzeń hipoksyjnych i akcesoriów. Zapewniają profesjonalne doradztwo przy doborze sprzętu oraz konsultacje dotyczące metod treningu hipoksyjnego. Współpracują ze sportowcami, trenerami, klubami sportowymi oraz uniwersytetami.

Dla niekwestionowanego lidera na rynku treningu wysokościowego Hypoxico wykonaliśmy indywidualny projekt graficzny w granatowo-błękitnym layoucie, który pozwala wydobyć nie tylko najważniejsze cechy treningu wysokościowego, jak również pokazać usługi oraz adaptacje pomieszczeń pod komory. Strona została zaprojektowana tak, aby przybliżyć bliżej technologię sytemu Hypoxico. Dzięki formularzowi kontaktowego można szybko zapytać o dany produkt oraz poznać szczegółową ofertę. Szeroko rozbudowana podstrona Zastosowanie pozwala bliżej poznać, do czego możemy wykorzystać system Hypoxico i poznać jego szerokie zastosowanie w takich dziedzinach życia, jak sport, aklimatyzacja, zdrowie czy wojsko. Umożliwiając osiągnięcie maksymalnej wydajności i zmieniając człowieka w wysokiej rangi sportowców. Jeśli chcecie poznać ich sekret to warto zapoznać się z blokiem poświęconym Aktualnością, gdzie na bieżąco dzielą się informacją dotyczącymi hypoksji. Duże zdjęcia produktów, które są istotne, aby poznać kompleksowy system Hypoxico stanowią klucz do wprowadzenia do szczegółowej specyfikacji technicznej. Ponadto wersja responsywna pozwala na szybkie przejrzenie najważniejszych informacji i dowiedzenia się więcej o systemie Hypoxico.

Co wyróżnia Hypoxico? Jest pierwszym właścicielem patentu na technologię hipoksyjną i nadal jest jedyną firmą, która nie tylko produkuje własny sprzęt, ale nadal opracowuje nowe produkty i akcesoria. Ich produkty są synonimem bezpieczeństwa, najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Wspólne doświadczenie pozwala na stałe udoskonalenie produktów – generatory, namioty czy komory hipoksyjne, aby opracowywać nowe rozwiązania tak, aby symulowany trening wysokościowy spełnił wysokie wymagania i oczekiwania świata sportu. Razem pracujemy na Twój najlepszy wynik, aby dotlenić ciało oraz Twój mózg! To właśnie dzięki komorze wysokościowej wydobędziesz z siebie nowe pokłady energii i będziesz silniejszy od innych.