Opis projektu

W ostatnim czasie z wielką przyjemnością podjęliśmy się wykonania strony www dla AGLO3 jednego z producentów i dystrybutorów worków na śmieci, stelaży na czyściwo w Częstochowie. Prosta, przejrzysta i przede wszystkim bardzo intuicyjna strona www. Wykonaliśmy przejrzysty projekt strony www w odcieniach bieli, różu i szarości. Profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa umożliwia dokładne obejrzenie produktów na stronie. Dopełnieniem tego wszystkiego z pewnością jest logo, które idealnie komponuje się w całość. Strona zbudowana w oparciu o platformę WordPress. Prosty, łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze system. Posiada panel administracyjny umożliwiający między innymi dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik, zdjęć.

AGLO3 to firma z wieloletnią tradycją. Od wielu lat dzielnie działa na polskim rynku jako producent i dystrybutor worków foliowych zarówno dla przemysłu, jak i do zastosowań domowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy wykwalifikowanej kadry oraz rozbudowanemu parku maszynowemu są w stanie zapewnić wiele optymalnych rozwiązań, aby sprostać nawet najbardziej wymaganym Klientom. Ich produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Jeśli zamierzasz zrobić wiosenne porządki z pewnością musisz udać się na zakupy do AGLO3! Tam znajdziesz produkty, które z pewnością okażą się niezbędne i niezawodne.

Zachęcamy do obejrzenia i oczywiście wybrania się na zakupy;)