Opis projektu

Bardzo lubimy takie kobiece i piękne realizacje, jak dla jednego z naszych wieloletnich klientów, jakim jest profesjonalny salon wizażu i kosmetyki Magia Urody. Salon Magia Urody powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących elegancję i oryginalność. Dba o zdrowie i urodę swoich klientek, aby mogły wydobyć z siebie niezwykły blask i piękno drzemiące w ich oryginalnej urodzie. Świadczy usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując nowoczesną technikę stylizacji i wizażu, a także dba o zdrowie i bezpieczeństwo.

Im nowocześniejszy jest salon oraz jego świadczone profesjonalne zabiegi urodowe, tym samym strona internetowa musi spełniać 100% norm mieszczących się w kanonie współczesnego piękna kobiecej urody. Postanowiliśmy unowocześnić stronę salonu, dając jej nowe życie w postaci grafik, indywidualnego i dostosowanego projektu indywidualnego według zamysłu naszej przesympatycznej Klientki, a także zmieniając logotyp, który jest teraz wizytówką Magii Urody.

Dzięki przejrzystości strony klienci salonu będą mogli dobrać komplet usług, zapoznać się z ofertą zabiegów wraz z opisem dla kogo jest on przeznaczony, wskazań oraz celowości wykonywanego zabiegu czy pielęgnacji skóry. Nowe klientki będą mogły również poznać wnętrze salonu, a także zobaczyć magię piękna ukrytą w różowo-fuksjowych barwach z pięknymi zdjęciami z branży beauty.

Teraz każda z klientem bez problemu odnajdzie szybki kontakt do salonu lub przejrzy fanpage`u salonu za pomocą telefonu, ponieważ strona posiada wersję responsywną.