Opis projektu

W kwietniu z ogromną przyjemnością wykonaliśmy stronę www dla Polskiej Unii Karate – oficjalnie jako jedyny przedstawiciel oraz członek World Karate Federation w Polsce na mocy decyzji Komitetu Wykonawczego WKF. Celem jej działalności jako związku stowarzyszeń jest przede wszystkim dynamiczny rozwój karate jako dyscypliny olimpijskiej.Nasza firma przygotowała nowoczesną i w pełni funkcjonalną stronę www skalującą się do urządzeń mobilnych. Projekt graficzny wykonany w odcieniach bieli, czerwieni i koloru niebieskiego.
Dopełnieniem strony jest z pewnością ciekawe, oryginalne i przede wszystkim tematyczne Logo doskonale współgrające z całością. Ciekawe elementy graficzne oraz profesjonalnie wykonane zdjęcia z pewnością pomagają w nawigacji strony.

Strona www zbudowana w oparciu o platformę WordPress. System WordPress jest łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Posiada panel administracyjny umożliwiający między innymi dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik czy też zdjęć. Z ogromną satysfakcją wykonaliśmy także dla Polskiej Unii Karate projekt graficzny wizytówek, emblematów sędziowskich, dyplomów oraz innych materiałów reklamowych, które razem ze stroną www tworzą całościową, kompleksową, dopracowaną w każdym szczególe realizację.

Na stronie www dowiesz się najnowszych informacji dotyczących karate z całego świata ! Najważniejsze wydarzenia i turnieje odnajdziesz w zamieszczonym na stronie kalendarzu. Bogata galeria profesjonalnie wykonanych zdjęć z pewnością umili pobyt na www.karate-polska.pl Karate jest dyscypliną sportu, która z pewnością uczy dzieci i młodzież pokory, siły oraz wytrwałości w dążeniu do celu.  Nadmienić należy, iż z roku na rok zainteresowanie karate wciąż wzrasta. Wysoki poziom sportowy i silny duch walki zawodników z pewnością wpływa na wciąż rosnące zainteresowanie zawodników. Podczas zawodów sportowych nadzór nad pracą sędziów sprawuje Komisja Sędziowska Polskiej Unii Karate.

 

Zawodnikom z całego serca życzymy licznych sukcesów i ciągłego rozwoju!

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia strony www oraz obserwowania fanpage’a #PUK !