Opis projektu

Zakończyliśmy sukcesem kolejny projekt! Przygotowanie nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej strony www skalującej się do urządzeń mobilnych www.frezowanie-uslugi.com.pl Projekt graficzny wykonany w oparciu o kolor biały, niebieski i szary. Ciekawe elementy graficzne oraz profesjonalnie wykonane zdjęcia pomagają w nawigacji strony.

Strona www zbudowana w oparciu o platformę WordPress. System WordPress jest łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Posiada panel administracyjny umożliwiający między innymi dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik czy też zdjęć.

Firma Maad oferuje między innymi: usługi cięcia dowolnych kształtów, rozwarstwiania, frezowania pełnego zakresu materiałów piankowych i drewnopochodnych. Na terenie zakładu znajduje się park maszynowy o najwyższej klasie urządzeń jak rozwarstwiarka i ploter tnąco-frezujący CNC. Firma dysponuje także biurem projektowym wyposażonym w oprogramowania do profesjonalnej obsługi złożonych modeli.

Firma Maad świadczy usługi na terenie całej Polski w sposób rzetelny, fachowy i szybki. Indywidualne podejście do każdego Klienta cechuje firmę Maad. Najnowocześniejsze wyposażenie, gwarantujące precyzję i powtarzalność. Doświadczenie i wykwalifikowana kadra produkcyjna z pewnością przyczyni się do zadowolenia każdego Klienta.

Zachęcamy do obejrzenia strony www.frezowanie-uslugi.com.pl