Opis projektu

To sama przyjemność po raz kolejny współpracować z częstochowską restauracją La Gondola oraz jej przesympatycznymi właścicielami, którzy całe serce wkładają, aby przenieść Was do klimatycznej Wenecji.  La Gondola zapisała się na stałe na mapie miasta, nie tylko osób odwiedzających Częstochowę, a także samych jej mieszkańców.

Włoska pizza, pyszne dania kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej oraz fantastyczne desery to specjały, którymi można najeść się do syta! Przysmaki ze słonecznej Italii oraz świetna atmosfera pozwolą się każdemu zrelaksować oraz odpocząć od trudów dnia codziennego. Cudownie jest wracać do miejsc z duszą, które doceniają nawet rodowici Włosi!

Tym razem mogliśmy się wykazać przy unowocześnionej graficznie, wzbogaconej o nowe i pyszne potrawy, a także odświeżonej karcie menu, która pozwoli wszystkim gościom zamówić dania rodem z malowniczych Włoch. Kolejnym etapem naszej pracy graficznej było stworzenie naklejek na opakowania do potraw na wynos oraz zaprojektowaniem aktualnej tabliczki z godzinami otwarcia na drzwi restauracji.

Każdy bywalec Restauracji La Gondola może czuć się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ na czas pandemii lokal dba o wszystkie zasady związane z bezpieczeństwem gości, jak również higienicznymi. Zaprojektowaliśmy karty informacyjne, jak skutecznie dezynfekować dłonie, zasady przy zasiadaniu przy stolikach, a także informacje o dezynfekcji stolików. Takie informację ułatwiają pracę pracownikom restauracji, a także gościom, którzy odwiedzają częstochowską La Gondole.