Opis projektu

W połowie 2016 roku wykonaliśmy stronę www dla największego i jednego z najbardziej prestiżowego turnieju karate w Polsce POLISH OPEN – Grand Prix. Stworzenie strony www dla Polish Open było dla Nas nie lada wyzwaniem ale zarazem przyniosło Nam mnóstwo satysfakcji.

W 2016 roku miała miejsce 10 jubileuszowa edycja. Jak już wiemy Karate zostało dyscypliną olimpijską na Igrzyskach w Tokio w 2020 roku.
W tym roku, jak i w poprzednich latach w Bielsku – Białej odbył się turniej karate. Bielsko-Biała po raz kolejny stała się stolicą polskiego karate. Warto podkreślić, że w tym roku udział w Polish Open brał Prezes Światowej Federacji Karate (World Karate Federation) Antonio Espinos. Gościem specjalnym zawodów był Przewodniczący Komisji Sędziowskiej WKF Javier Escalante. Sędzią głównym zawodów, podobnie jak w latach ubiegłych był Sekretarz Komisji Sędziowskiej WKF Robert Hamara.

Z roku na rok ranga turnieju wzrasta, czego dowodem jest ogromne zainteresowanie wieku zagranicznych ekip i reprezentacji. W tym roku w Bielsku–Białej gościliśmy m.in. zawodników z Azerbejdżanu, Anglii, Białorusi, Czech, Danii, Dominikany, Francji, Malty, Niemiec, Norwegii, Rosji, Słowacji, Szkocji, Szwecji i Włoch. Była to na pewno okazja do konfrontacji z najlepszymi zawodnikami oraz ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata U21, które odbyły w ostatnim tygodniu października na Teneryfie.
Wysoki poziom sportowy zawodników oraz sprawne prowadzenie walk przez sędziów przyczyniło się do niewielkiej ilości kontuzji. Rywalizacja we wszystkich konkurenacjach była zacięta, a sympatycy karate zgromadzeni w nowej hali widowisko-sportowej byli świadkami wielu pasjonujących zmagań.

Tak jak w poprzednim roku Firma Internet Plus, tak i tym razem przygotowaliśmy dla organizatora turnieju materiały, które chcielibyśmy Państwu z przyjemnością zaprezentować. Koszulka, medale, dyplomy, oferta sponsorska, duży banner reklamowy razem ze stroną www tworzą całościową, kompleksową, dopracowaną w każdym szczególe realizację.

Polecamy oczywiście wybrać się do Bielska-Białej osobiście już w przyszłym roku, aby na miejscu kibicować uczestnikom zawodów i tam sprawdzić jak na żywo prezentują się przygotowane przez nas materiały reklamowe.