Opis projektu

 Zakończyliśmy kolejny wielki projekt! Nowa odsłona strony www Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że możemy uczestniczyć w rozwoju piłki siatkowej poprzez przygotowanie nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej stronie www skalującej się do urządzeń mobilnych.Dzięki, której każdy Kibic i Fan siatkówki z łatwością odnajdzie interesujące go informacje na stronie www.

Projekt graficzny wykonany w oparciu o kolorystykę LOGOTYPU. Dominuje kolor biały, niebieski, żółty i szary. Ciekawe elementy graficzne oraz profesjonalnie wykonane zdjęcia pomagają w nawigacji strony.  Strona www zbudowana w oparciu o platformę WordPress. System WordPress jest łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Posiada panel administracyjny umożliwiający między innymi dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik czy też zdjęć.

Na stronie www dowiesz się najnowszych informacji dotyczących siatkówki z województwa łódzkiego! Najważniejsze wydarzenia odnajdziesz w zamieszczonym na stronie kalendarzu. Bogata galeria profesjonalnie wykonanych zdjęć z pewnością umili pobyt na www.siatka-lodzkie.pl Siatkówka jest dyscypliną sportu, która z pewnością uczy dzieci i młodzież pokory, siły oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Nadmienić należy, iż z roku na rok zainteresowanie siatkówką wciąż wzrasta !!! Wysoki poziom sportowy i silny duch walki zawodników z pewnością wpływa na wciąż rosnące zainteresowanie siatkówką.

Zawodnikom z całego serca życzymy licznych sukcesów i ciągłego rozwoju!

Byliście już na nowej stronie www.siatka-lodzkie.pl ? Jeśli nie to zapraszamy – rozgrywki wkraczają w decydującą fazę! Zachęcamy wszystkich do obejrzenia strony Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej!