Opis projektu

Masz problem z rachunkowością? Biuro rachunkowe Iwona Madyś zajmuje się prowadzeniem księgi handlowej, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, a także rozliczaniem ZUS i rocznego PIT. Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, czy reprezentowanie Klienta przed urzędami również znajdują się w bogatej ofercie profesjonalnego biura rachunkowego IM, którego siedziba znajduje się przy ulicy Szkolnej 33 w Wierzchowisku.

Dla Pani Iwony Madyś mieliśmy przyjemność przygotować stronę internetową będącą wizytówką prowadzonego przez nią biura rachunkowego. Oparta o system WordPress, zawiera wszystkie niezbędne dane, począwszy od informacji o firmie, poprzez ofertę, aż po formularz kontaktowy z możliwością dodawania załączników. Dominuje minimalizm, dzięki czemu witryna jest przejrzysta i niezwykle czytelna. Przyjemna dla oka, ciepła kolorystyka wzbogacona została o pomarańczowe elementy, dodatkowo podkreślające charakter biura.

Wykonaliśmy również logotyp, który znalazł się nie tylko na witrynie i zintegrowanym facebooku, jak też na pasujących do grafiki strony wizytówkach oraz ulotkach, które zaprojektowaliśmy.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.