Opis projektu

logo 2Ostatnio mieliśmy ogromną przyjemność przygotować oraz prowadzić Igrzyska Marketingowe dla Polskiej Ligi Siatkowej. Nie mogło zabraknąć dwóch świetnych prowadzących – Rafał Pośpiech od 25 lat na scenie, idealnie rozumie świat rozrywki i marketingu, jego żywiołem jest rozkręcenie tłumu, przygotowywał scenariusze gal sportowych i dyscypliny gier oraz rywalizacji. We współpracy z DJ-em ze Śląska rozkręcili zabawę – DJ Miner doskonale rozumie, jak animować publikę, aby nawet siedzący, stojący czy tańczący doskonale się bawili.

Obaj Panowie zaplanowali dla gości wiele gier, zabaw oraz konkursów opartych na zagadnieniach marketingowych. Dzięki nim musieli zmierzyć się w dyscyplinach, które mogą napotkać podczas sezonu ligowego, a to przeniosło ich w świat sportu.

Nie zabrakło dyscyplin wchodzących w skład igrzysk, przez co dodali skrzydeł swojej drużynie i mogli poczuć się, jak prawdziwy kibic z krwi i kości, który walczy o swoich! Co tam się działo, były ogromne emocje i chwile wzruszeń.

Internet Plus był odpowiedzialny za przygotowanie layout Igrzysk opartym na logotypach klubów oraz przygotowaniu scenariusza imprezy i zasad wszystkich konkursów. Ponadto w oparciu o cały layout Igrzysk przygotowaliśmy tabliczki z punktami, dużą tablicę na wyniki, drewniane medale, materiały pomocnicze, które posłużyły do dyscyplin oraz koszulki dla naszych wspaniałych prowadzących.

Naszą specjalnością jest przygotowanie kreacji imprezy od A-Z w oparciu o spójność materiałów, a dzięki temu wykonujemy swoją pracę medal.