Opis projektu

To był niezwykły oraz bardzo nowoczesny projekt, który mieliśmy przyjemność wykonać.
Profesjonalna firma developerska Gamma Developer w Częstochowie to super inwestycja i jedyna w swoim rodzaju.
Dlatego staraliśmy się dla Gamma Developer dopieścić projekt, aby Klient był usatysfakcjonowany w 100%.

W oparciu o pasję oraz wieloletnie doświadczenie Gamma Developer realizują nowe inwestycje i oddają swoim mieszkańcom funkcjonalne, komfortowe i nowoczesne mieszkania. Cechują ich najnowsze rozwiązania mieszkaniowe, które są świetnym rozwiązaniem architektonicznym dostosowanym do potrzeb każdego z mieszkańców. Atrakcyjna przestrzeń rekreacyjna nie tylko przyciąga oko, co powoduje, że jesteśmy bliżej natury w miejscu, w którym mieszkamy! Dzięki Gamma Developer cieszysz się swoim mieszkaniem, tak jak najbardziej lubisz i poczujesz magie domowego ogniska na Osiedlu Gardenia.

Znakomita lokalizacja wybrana z ogromną starannością, o doskonałej komunikacji oraz blisko wszelkich udogodnień miejskiego życia powoduje, że łatwo odnajdziesz w pobliżu punkty medyczne, kościoły, placówki edukacyjne oraz sklepy i restauracje.

Osiedle Gardenia można zobaczyć z bliska, poprzez podświetlane elementy kondygnacyjne. Można także zobaczyć każdy rzut mieszkania lub lokalu usługowo-biurowego, który podświetla się w kolorze turkusu wraz z informacjami na temat danego pomieszczenia oraz jaki ma ono metraż, a co najważniejsze potencjalny klient może sobie ściągnąć zrzut PDF danego lokum, które go interesuje. Jest to bardzo pomocne dla potencjalnych klientów, którzy szukają swojego wymarzonego domu w cichej, a zarazem zielonej dzielnicy. Strona internetowa została dostosowana, aby każdy bez problemu mógł ją zobaczyć na swoim smartfonie czy tablecie – oznacza to, że jest w pełni responsywna.