Opis projektu

Z przyjemnością od kilku lat współpracujemy z firmą PZL Sędziszów. Firma ta od 1960 roku dostarcza wielu Klientom wszystkie typy filtrów dla samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz sektora wojskowego i rolnictwa. W szerokiej gamie produktów znajdują się m.in. filtry: powietrza, oleju, paliwa czy hydrauliczne.

Firma PZL Sędziszów to firma z wieloletnim doświadczeniem. Z roku na rok prężnie się rozwija wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania. Warto wspomnieć o tym, że niewiele firm na rynku może pochwalić się tak ogromnym doświadczeniem w produkcji filtrów.

Z ogromną satysfakcją wykonujemy prace dla PZL Sędziszów, które chcielibyśmy Państwu z przyjemnością zaprezentować. Ulotki, zaproszenia, katalogi, prezentacje, bannery reklamowe oraz inne materiały reklamowe razem ze stroną www tworzą całościową, kompleksową, dopracowaną w każdym szczególe realizację.

Odwiedźcie stronę PZL Sędziszów, a z pewnością dowiecie się wielu ciekawych informacji m.in. jak często wymieniać filtry oleju, paliwa, powietrza, filtry kabiny, czy też jaką rolę pełnią filtry hydrauliczne. Dzięki zdjęciom i prezentacjom odwiedźcie stronę PZL Sędziszów, na której dzięki zdjęciom i prezentacjom w technologii 3d zobaczycie jak wyglądają poszczególne typy filtrów.


Polecamy osobiście odwiedzić http://pzlsedziszow.pl/

Sprawdźcie sami !