Opis projektu

Firma Timo-Trans rozpoczęła swoją działalność w 1997 r na terenie Polski. Od 2015 roku zajmuje się również transportem międzynarodowym. Działaność firmy ukierunkowana jest przede wszystkim na obsługę transportu drogowego i międzynarodowego na terenie całej Unii Europejskiej.

Firma zatrudnia grupę doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy sumiennie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Wszystkie samochody wyposażone sa w systemy CB i telefony.

Firma Timo-Trans posiada:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych nr 03411/F4/02
  • Licencję na Transport Krajowy nr 0010481
  • Licencję na Transport Międzynarodowy nr TV 002840

Mieliśmy przyjemność zrealizować projekt strony internetowej, zachowany w estetyce niezwykle czystej i delikatnej. Projekt jest utrzymany w stonowanej kolorystyce. Biele i szarości nadają mu przejrzystości, a kolor niebieski jest idealnym dopełnieniem całości. Strona została wykonana z panelem administracyjnym do zarządzania treściami – do ich dodawania usuwania, moderowania. Nowoczesny design podkreśla zarówno charakter firmy ja i jakość oferowanych usług. Do każdego z projektów podchodziliśmy i nadal podchodzimy indywidualnie kierując się potrzebami każdego z Klientów.