Opis projektu

To był, zarówno ambitny projekt jak i jednocześnie niezwykła realizacji, którą mieliśmy przyjemność wykonać. Osiedle przy Marjańskiej w Częstochowie to unikalna inwestycja i jedyna w swoim rodzaju. Dlatego staraliśmy się dopieścić ten projekt w każdym calu.

Ulica Marjańska zyskała nowoczesny, a zarazem wyjątkowy charakter tego osiedla. Ceglany parter znajduje swoje korzenie w bogatej tradycji historii dzielnicy Tysiąclecia, z kolei śnieżnobiałe piętra wyróżniają się na tle otoczenia i monumentalnie pną się ku górze. Nowe domy przy Marjańskiej to niezwykłe osiedle, które zapiera dech w piersiach. Człowiek czuje, że zaczyna tu żyć w spokoju i ciszy, w zgodzie z prawami natury.

Jest to wymarzone miejsce, które przyciąga wzrok, odwołuje się do długiej tradycji osiedla Tysiąclecie, a ponadto jest wymarzonym miejscem, aby spokojnie odpocząć od zgiełku miasta. Nie zapominając o potrzebach mieszkańców, zostało uwzględnione położenie sklepów, szpitala oraz komunikacji miejskiej, aby bez problemu dostać się do punktów usługowych.

Wszystkie domy można zobaczyć z bliska, poprzez podświetlane elementy kondygnacyjne. Można także zobaczyć każdy rzut, który podświetla się w kolorze malinowej czerwieni wraz z informacjami na temat danego pomieszczenia oraz jaki ma ono metraż. Jest to bardzo pomocne dla potencjalnych klientów, którzy szukają swojego wymarzonego domu w cichej, a zarazem zielonej dzielnicy. Strona internetowa została dostosowana, aby każdy bez problemu mógł ją zobaczyć na swoim smartfonie czy tablecie – oznacza to, że jest w pełni responsywna.

Z kolei nowoczesne logo nawiązuje kształtem do formy budynku. Na stronie również znajduje się mapa tego, co można znaleźć w pobliżu ulicy Marjańskiej. Każdy może sprawdzić, jak daleko jest do szpitali i przychodni, szkół i przedszkoli, sklepów i restauracji, miejsc zieleni oraz banków z osiedla Marjańska. Prezentacja wideo dokładnie oprowadzi potencjalnych mieszkańców osiedla Marjańska po całym kompleksie mieszkalnym. Dodatkowo zaprojektowaliśmy banery zewnętrzne, które w różnych punktach miasta zapraszają do obejrzenia osiedla Marjańska z bliska!