Opis projektu

wentpol_logo_textNaszym stały klientem, z którym mamy przyjemność kontynuować współpracę, jest przedsiębiorstwo „WENTPOL” z Częstochowy. Jest to producent nawiewników powietrza „ZEFIR” (zarejestrowanego w Urzędzie Patentowym RP).

Oferuje wysokiej jakości produkty, które można montować w stolarce okiennej wykonanej z kształtowników PVC, a także z kształtowników drewnianych. Nawiewniki powietrza uzyskały aprobatę techniczną w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie. Oprócz wysokich norm jakości, spełniają też wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Oferta WENTPOL jest szeroka i spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Możliwość doboru kolorów według życzenia klienta nie stanowi problemu, a także świetne doradztwo oraz dobór nawiewników będzie samą przyjemnością.

Zaproponowaliśmy naszemu klientowi wykonanie nowej strony www, która dostosowana jest do współczesnych standardów technologicznych oraz urządzeń mobilnych. Kolorystyka oraz animacje na stronie wraz z ikonografią przedstawiają w sposób przejrzysty, do czego przydatne są nawiewniki i jakie spełniają funkcje. Można przeczytać normy dotyczące bezpieczeństwa oraz najwyżej jakości nawiewników, które produkowane są przez WENTPOL. Ponadto zaprojektowaliśmy system newsletter, który ułatwi kontakt z dotychczasowymi klientami oraz potencjalnymi, którzy zastanawiają się nad wyborem nawiewników okiennych